Yasal Uyarılar - Kullanım Kuralları

 

Lütfen PRAGMATİK ÇÖZÜMLER'e ("P.Ç.") ait www.pragmatikcozumler.com web sitesini kullanmadan önce Kullanım Kuralları’nı dikkatli bir biçimde okuyunuz.
Web sitesini bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler sayfada görünen Kullanım Kuralları’na uygun hareket etmeyi kabul etmiş sayılır. Bu Kullanım Kuralları’na uygun hareket etmeyi reddediyorsanız lütfen bu web sitesini kullanmayınız.

Bu Kullanım Kuralları’nın amaçları doğrultusunda, "Kullanıcı" bu web sitesini istediği zaman ücretsiz üye, ücretli üye ya da ziyaretçi olarak kullanan tüm tüzel ve gerçek kişileri temsil eder.
-Bu Kullanım Kuralları düzeltilen ya da değiştirilen metnin bu sayfada yayınlanması kaydıyla PRAGMATİK ÇÖZÜMLER tarafından istenildiği zaman tek taraflı olarak düzeltilebilir ya da değiştirilebilir. Kullanıcılar istediklerinde bu web sitesinde yer alan hizmetten yararlandıkları andan itibaren Bu Kullanım Kuralları’na tam olarak mutabık kabul edilir.
-Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler ve veriler PRAGMATİK ÇÖZÜMLER’e aittir. Web sitesi içeriğinin izinsiz indirilmesi, saklanması, çoğaltılması, işlenmesi ve/veya yayınlanması ya da buna yönelik her tür çaba kesinlikle yasaktır.

-PRAGMATİK ÇÖZÜMLER’in herhangi bir içerik paylaşım ya da iletişim sistemini kullanırken Kullanıcılar üçüncü tarafların yasal haklarını herhangi bir biçimde çiğnemekten kaçınmalıdır. PRAGMATİK ÇÖZÜMLER bu tür ihlallere ilişkin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmez ve bu tür sorumluluk ihlal eden Kullanıcının şahsına aittir.
- Hiçbir sınırlama olmaksızın, terminoloji önerileri ve düzelti sistem ve forumları dahil olmak üzere web sitesinin interaktif sistemleri kullanılarak PRAGMATİK ÇÖZÜMLER’e ilettiğiniz bilgi ve içeriğin telif haklarının hukuki bir biçimde size ait olduğu kabul edilir. Bunlar yasal olarak geçerli olduğu ve üçüncü tarafların haklarını ihlal etmediği sürece bu telif haklarından eksiksiz yararlanmaya devam edebilirsiniz.
-Web sitesinin hizmetleri ile yazılım ve donanım bileşenlerini bozma ya da yavaşlatmaya yönelik her türlü eylem kesinlikle yasaktır. Yapılan otomasyonlu sorgu sonuçlarını, gönderilen özgeçmişleri ya da diğer paylaşımları ele geçirmek ya da saklamak üzere crawler veya spider kullanmak da aynı şekilde bu yasağın kapsamındadır. Bu şekilde yasak bir eylemi saptaması halinde PRAGMATİK ÇÖZÜMLER ilgili kullanıcıyı web sitesine erişimden men etme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
- Web sitesi tarafından sağlanan çeşitli hizmetleri kullanırken, Kullanıcılar sürekli olarak etik ilkeler, kamu ahlakı ve tüm diğer uygulanabilir yerel ve uluslararası mevzuata uygun davranmakla yükümlüdür. Web sitesine gönderdiğiniz tüm bilgiler kamu ahlakı ile yürürlükteki mevzuata uygun olmalıdır. PRAGMATİK ÇÖZÜMLER yukarıdaki ilkeye uygunlukta bir kusurunuzdan doğabilecek hiçbir hukuki ya da cezai sorumluluğu üstlenmez ve bu tür her tür hukuki ve cezai sorumluluk ihlali gerçekleştiren Kullanıcının şahsına aittir.
-PRAGMATİK ÇÖZÜMLER hiçbir şekilde kesintisiz hizmet ya da belirli bir amaç için uygun hizmet sağlamayı taahhüt etmemektedir.
- Özgeçmişlerde ya da PRAGMATİK ÇÖZÜMLER web sitesindeki diğer yazışmalarda iletilen bilgilerin doğru ve gerçek olması gerekir. Bu bilgilerde yer alan herhangi bir yanlışlıktan doğabilecek her tür sorumluluk ilgili bilgiyi gönderen Kullanıcıya aittir.
-PRAGMATİK ÇÖZÜMLER link, afiş, vb. ile tanıtımını yaptığı web sitelerindeki ürünlerin ve/veya hizmetlerin içerik ve kalitesinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.
-Bu Kullanım Kurallarından doğabilecek her tür anlaşmazlık Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde çözümlenecektir ve yargı sürecinde İzmir mahkemeleri ile idari ofisleri yetkilidir.