Satış ve Pazarlama

 

PAZARLAMA
Etkin pazarlama , mevcut ve potansiyel müşteriler ile bağlar onları ikna ve pazar payı büyüyor . Ancak piyasalar sıvı ve etkileri , sizin kontrolünüz dışında bazıları bir dizi tabidir .
PÇ stratejik planlama ve rehberlik pazar yönelimi artırabilir , daha iyi tahmin ve müşteri ihtiyaç ve gelişen pazar eğilimleri yanıt konumlandırılmış konum. Size bir entegre pazarlama odak geliştirmek ve şirketin tüm departmanları bunu destekleyecek birlikte çalışmak sağlamaya yardımcı olur . Biz de marka bilinirliği , pazar penetrasyonu ve müşteri memnuniyetini artırmak için , etkin bir pazarlama planı oluşturmak ve uygulamak yardımcı olacağız

SATIŞ
Satış gücünüz başarı için çok önemlidir. Bu hedeflere ulaşmak ya da düşük performans mı ? Ve bu insanlar ya da işlemler ile ilgili bir sorun nedeniyle?

PÇ kendilerine özgü kişisel nitelikleri göz ardı etmeksizin , önemli ölçüde satış faaliyetlerini geliştirmek ve satış ekibinin en iyi şekilde yardımcı olacaktır .

Biz onların hedefleri , görevleri , müşteriler , faaliyetleri ve tazminat sistemi yapılandırarak satış gücünün etkinliğini ve motivasyonunu artırmak yardımcı olabilir. Ayrıca gerçek hayatta kişiselleştirilmiş geribildirim sağlayarak , satış planını uygulamak ve satış gücü koç yardımcı olacaktır . Ve anahtar hesap yönetimi , yapılandırılmış proaktif ve etkili olmasını sağlamak olacak .