Üyeliklerimiz - Üye Olduğumuz Kuruluşlar

 

KURUMSAL ÜYELİKLERİMİZ

İZSİAD - İzmir Sanayici ve İş Adamları Derneği

16-yeliklerimiz-ZSAD

TAIAD -  Türk-Alman İşadamları ve Akademisyenleri Derneği

16-yeliklerimiz-TAIAD

Association for Coaching (AC)
Koçluğun bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde icra edilmesini sağlamak, koçluk eğitimini geliştirmek, koçluğa yönelik en iyi tecrübeleri aktarmak, koçluğa güvenilirliği arttırmak amacıyla İngiltere merkezli olarak kurulmuştur.
Neden üyeyiz; Koçluğun bilimsel gelişimine katkıda bulunmak, koçluk eğitimlerimize uluslararası onay alarak, uluslarası koçluk dünyasında farkımızı ortaya koymak için üyeyiz.

16-yeliklerimiz-Association for_Coaching
   

 

BİREYSEL ÜYELİKLERİMİZ

YSD - Yönetim ve Sinerji Derneği (Yönetim Kurulu Üyesi)

 

KALDER - Türk Kalite Derneği

16-yeliklerimiz-Kalder


Koçluk Platformu Derneği (KPD)
Türkiye'de Koçluğun saygınlığının arttırılması, daha çok bilinmesi, tanınması ve bilimsel temellere dayanarak uygulanması konusunda eğitim gelişim programları düzenlemek, sosyal sorumluluk projeleri üretmek ve Türkiye'nin ilk yerli akreditasyon merkezi çalışmalarına öncülük etmek için oluşturuldu.
Neden üyeyiz; Ülkemizde bilimsel temellerle oluşturulmuş koçluk algısını, net anlaşılabilir bir süreklilikle yaygınlaştırılmasına katkı sağlamak için üyeyiz.

 16-yeliklerimiz-Koluk Platformu_Dernei
Uluslararası Profesyonel Koçluk Derneği (ICF Türkiye)
Uluslararası Koçluk Federasyonunun amacı, profesyonel koçluk sanatını, ilmini ve uygulamasını ilerletmektir. ICF, üyelerinin verdiği destek sayesinde program ve standartlar oluşturarak koçluk mesleğinin bütünlüğünü oluşturmak, desteklemek ve korumak için oluşmuştur.
Neden Üyeyiz; Türkiye’de koçluk mesleğinin kabul edilmesi ve yaygınlaştırılması için yapılan çalışmalara destek vermek için üyeyiz.
16-yeliklerimiz-ICF