Hakkımızda-Yetkinliklerimiz

p-2Paragmatik Çözümler Yönetim ve İş Danışmanlığı (PÇ) İzmir merkezli, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Eğitim, Şirket Birleşme ve Satın Almalarına Aracılık ve Denetim ile Profesyonel Koçluk alanlarında faaliyet gösteren bir Kurumsal İş Danışmanlığı şirketidir. 

Yaratıcılık ve dinamizmini, kurucusunun her biri sektörünün lideri şirketlerdeki profesyonel tecrübelerini ve bilgi birikimini sentezleyerek modellediği çalışma metodolojisi ve iş kültürü ile birleştiren Paragmatik Çözümler'in vizyonu; "alanında en güvenilir çözüm ortağı olarak tanınmak"tır.
Globalleşen dünyamızda artan rekabet şartları, ekonomik gelişmeler, yüksek müşteri beklentileri işletmelerin içinde bulunduğu sektörlerde pazar paylarını korumalarını ve arttırmalarını sadece yapacakları teknolojik yatırımlarla sürdürebilmesi mümkün değildir.
Bu nedenle işletmelerin rekabet edebilmesi yapacağı teknolojik yatırımların yanında, tüm kaynak, girdi ve çıktılarını içinde bulundukları şartlar ve gereklere uygun, dinamik bir şekilde optimize etmesi ile mümkün olabilecektir.
Çalışma ağında yer alan konularında uzman yurt içi ve yurt dışı partnerleri ile her bir müşterisinin ihtiyaçlarına özel çözümler tasarlayan Paragmatik Çözümler ölçülebilir değer ve memnuniyet yaratmayı amaçlamaktadır.
Paragmatik Çözümler, Değerler, Süreçler, Performans, İnsan Kaynağı, Ürünler, Kar ile ilgili konulara odaklanarak, müşterilerinin sürdürülebilir kâr etmeleri ve büyümelerini optimize etmek için uzmanlaşmıştır.
Şeffaflık, tarafsızlık, güvenilirlik, adalet, kalite, etik, uzmanlık ve performans gibi kurallar tüm şirket çalışmalarına rehberlik etmektedir.